Finanskar Kullanıcı Sözleşmesi

 

www.finanskar.com web sitesinin, tüm hakları İlberk Group Finansal Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.’ye ‘’www.finanskar.com’’ bundan böyle “Şirket” olarak nitelendirilecek) aittir. Şirket sitesini görüntüleyerek veya herhangi başka bir şekilde şirkete vereceğiniz kişisel bilgileriniz şirket tarafından, bireysel finans ve kurumsal finans (banka ve finans kuruluşları),  ürün ve hizmetlerinin size tanıtılması ve/veya kullanılmasına aracılık edilmesi nedeniyle saklanacak, kullanılacak ve/veya işlenecektir.

Şirket, bu amaç doğrultusunda kendisine iletmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi 3. tüzel kişilerle paylaşabilecektir. Şirket tarafından kişisel bilgilerinizin iletildiği 3. tüzel kişiler söz konusu bilgileri sadece ve sadece Amaç kapsam ve doğrultusunda ve ilgili yasal düzenlemelere uygun olarak kullanacak ve/veya işleyeceklerdir. Şirket, yine Amaç kapsam ve doğrultusunda kişisel bilgilerinizin iletildiği 3. tüzel kişilerden amaç ile ilgili geçtiğiniz süreçlerle alakalı ve ilettiğiniz talebin durumuyla alakalı bilgi alabilecektir.Kişisel ve süreçlerle alakalı bilgileriniz gizli veri niteliğinde olup, amacına uygun şekilde saklanacaktır.

Kişisel bilgilerinizin herhangi bir 3. tüzel kişiyle paylaşılmasına ve/veya size şirket tarafından sunulan herhangi bir hizmete ilişkin olarak Şirket size herhangi bir hizmet ve/veya ürün ile ilgili herhangi bir garanti  ve/veya taahhütte bulunmamaktadır.

Bu platformda yayınlanmış olan bilgiler ürün ve piyasa koşulları gözetilerek verilmektedir. Banka/Finans kuruluşuna yapacağınız başvurudan sonra kredi değerlendirme süreci bankanın kendi iş akışına göre olup kredi değerlendirme sonucu banka/finans kuruluşların uygun gördüğü takdirde tarafınıza bildirilecektir. Kredi kullandırılıncaya kadar, banka/finans kuruluşları kredi koşullarında istediği her türlü değişikliği yapmakta ve/veya krediyi kullandırıp kullandırmamakta tamamen özgürdür. Beyan ettiğiniz bilgilerle bankaya ibraz ettiği belgeler arasında farklılık olması durumunda, her aşamada banka krediyi kullandırmaktan imtina edebilecektir.

Hemen Bilgilerinizi Gönderin. Size En Yakın Zamanda Arayalım.
Doğrulandı
Girilmesi Zorunlu Alandır
Doğrulandı
Girilmesi Zorunlu Alandır
Doğrulandı
Girilmesi Zorunlu Alandır
Doğrulandı
Girilmesi Zorunlu Alandır
Doğrulandı
Girilmesi Zorunlu Alandır
Başvurularınız Finanskar.com Tarafından Sağlanacaktır