Maserati Grecale ve MC20'nin Fiyatları Belli Oldu

Maserati firmasının yeni üyeleri sonunda Türkiye de satışa çıkarıldı. İtalyan markanın yeni SUV'si Grecale ve süper otomobili MC20'nin Türkiye satış fiyatları açıklanan Masarati firmasının yeni üyeleri sonunda Türkiye de satışa çıkarıldı. İtalyan markanın yeni SUV'si Grecale ve süper otomobili MC20'nin Türkiye satış fiyatları açıklandı.

Farklı donanım paketleri ile karşımıza çıkan grecale'yi inceleyelim. Masarati Grecale'nin 3 farklı versiyonu ile ülkemizde satışa çıkıyor. Bu versiyonların ikisi hibrit üniteler ile karşımıza çıkarken, biri ise V6 motor ile geliyor. 

Grecale'nin hibrit versiyonları, yüzde 150'lik ÖTV dilimine girdiklerinden dolayı ülkemizdeki en ucuz Maserati modelleri olma unvanına sahip. Maserati Grecale GT modeli 3.2 milyon TL satış fiyatı ile karşımıza çıkarken, bir üst seviyedeki Modena donanım paketinin fiyatı 3.8 milyon TL olarak karşımıza çıkıyor. Modellerin perakende fiyatları ise sırasıyla 1 milyon TL ve 1.3 milyon TL olarak belirlenmiş.

Masarati MC20Cielo versiyonunu da ülkemize getirdi. Maserati fiyat listesinin en üstünde bulunan modelin 19.183.675 TL satış fiyatı bulunuyor. Standart MC20’nin fiyatı ise 16 milyon TL olduğunu belirtelim.